Vylepšená zmes behúňa Grabber AT3

Vylepšená zmes behúňa pneumatiky Grabber AT3

General Tire predstavuje najnovšiu generáciu zmesi behúňa pre model Grabber AT3. Ponúka zvýšený výkon na mokrých cestách spolu so zlepšenou odolnosťou proti prierezu. Výsledkom je, že pneumatiky so šírkou cez 225 milimetrov budú mať lepšie hodnotenie brzdných schopností za mokra na EÚ štítkoch - z "E" na "C". Súčasne boli do sortimentu doplnené dva nové rozmery pre ráfiky s priemermi 21 a 22 palcov a pre budúci rok budú pripravené ďalšie veľkosti.

Bezpečnosť je u General Tire na prvom mieste. Preto neustále pracujeme na zlepšovaní našich produktov. U pneumatiky Grabber AT³ sme sa zamerali na vylepšenie priľnavosti na mokre a odolnosti voči prierezu, aby sme zvýšili ich už tak silnú reputáciu sektoru terénnych pneumatík.

General Tire vyrába pneumatiky Grabber AT3 pre širokú škálu vozidiel a ponúka 73 položiek pre ráfiky s priemerom medzi 15 a 22 palcami; šírky behúňa v rozmedzí 195 až 315 milimetrov a pneumatiky, ktoré sú schválené pre rýchlosti až 240 km / h. Nové veľkosti pre vysoko výkonné vozidlá majú rozmery 275/45 R 21 110V XL a 275 / 40R22 108V XL FR. Cieľom americkej značky je budúci rok rozšíriť túto ponuku ešte o ďalšie rozmery.

"V priebehu celej životnosti je výkon produktu neustále testovaný, meraný a prispôsobovaný tak, aby odrážal najnovšie poznatky vo výrobe pneumatík," vysvetľuje Matthias Bartz, manažér rozvoja obchodu spoločnosti General Tire EMEA. "Výsledkom je, že použitie nových technológií predstavuje príležitosť na zvýšenie bezpečnosti a kvality ešte viac, "dodáva.

Grabber AT3 je všestranná a robustná pneumatika, bola vyvinutá pre použitie na SUV, pick-upoch a terénnych vozidlách. Kombinuje výnimočné jazdné schopnosti v teréne a vynikajúcu priľnavosť na ceste za všetkých poveternostných podmienok. Viac info nájdete tu.