NOVÉ LETNÉ PNEU V ROKU 2019

General Tire Altimax One a Altimax One S

Bezpečný výkon pre každodennú jazdu s vysokou priľnavosťou pri suchých aj mokrých podmienkach, ktorý ponúka výrazne lepší kilometrový výkon.

Hannover, Január 2019

Spoločnosť General Tire pokračuje vo svojom útoku s najnovšími letnými pneumatikami pre použitie na cestách. Aj u najnovších pneumatík Altimax One a Altimax One S uplatila spoločnosť General Tire svoje motto "Anywhere is possible" ( "Kdekoľvek je to možné") know how, aby ponúkla vodičom pneumatiku, ktorá poskytuje sebaistotu a potešenie počas každej zákruty na ceste.
Obe pneumatiky sa môžu pochváliť stálymi vlastnosťami a vysokou priľnavosťou, ktorou je značka General Tire preslávená. Tuhé ramenné bloky a konštrukcia so stredovým rebrom ponúkajú presné ovládanie a vynikajúce brzdenie na suchých cestách. To robí z pneumatík Altimax One a Altimax One S perfektných partnerov na cesty. Ako nástupcovi Altimax Comfort a Altimax Sport ponúka Altimax One & Altimax One S spoľahlivý výkon pri suchých podmienkach, zvýšenú priľnavosť za mokra a zvýšený kilometrový výkon.

Altimax One je vybavený troj drážkovým dezénom, ktorý je navrhnutý tak, aby poskytoval presné ovládanie a bezpečné brzdenie pri suchých podmienkach. Vysoký počet uchytávacích hrán poskytuje vodičom za mokra zvýšenú priľnavosť a istotu, keď sa podmienky ešte zhoršia. Počas fázy zavádzania, bude Altimax One k dispozícii v 12 veľkostiach pre ráfiky od 15 palcov, vrátane príslušenstva pre populárne kompaktné modely, ako sú VW Polo a Ford Fiesta.

Altimax One S je vybavený štvor drážkovým dezénom, ktorý je navrhnutý tak, aby zodpovedal vyšším výkonovým veľkostiam, aby zabezpečil lepšie rozptýlenie vody pri vyšších rýchlostiach a ďalej podporoval istotu vodičov pri prejazdoch zákrutami. Bude spočiatku k dispozícii v 37 veľkostiach pre ráfiky od 15 od 20 palcov a bude k dispozícii pre širokú škálu vozidiel od kompaktných až stredne veľké modely. Populárne modelové rady od VW Golf po Mercedes-Benz C-Class.

Oba modely disponujú unikátnymi General Tire indikátormi Visual Alignment Indicator (VAI) a Replacement Tire Monitor (RTM). Altimax One aj Altimax One S ponúka vylepšené EÚ štítky s hodnotením u všetkých rozmerov, pričom väčšina rozmerov získala hodnotenie B pre priľnavosť za mokra a C pre valivý odpor. Pneumatiky budú dostupné celkovo v 49 veľkostiach v roku 2019, s plánovaným rozšírením v rokoch 2020 a 2021. Tieto pneumatiky sú schválené pre rýchlosti až 186 km / h, ponúkajú maximálnu istotu pri riadení v zákrutách aj vo veľkej rýchlosti.